PARAPLYSTÄLL, gjutjärn, J&CG Bolinder No7 Stockholm, 18/1900-tal.

13954. PARAPLYSTÄLL, gjutjärn, J&CG Bolinder No7 Stockholm, 18/1900-tal.

Höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 640