SKRIVBORD MED TILLHÖRANDE KARMSTOL, Massiv ek, England, Old Charm, 1970-tal.

1395350. SKRIVBORD MED TILLHÖRANDE KARMSTOL, Massiv ek, England, Old Charm, 1970-tal.

Skrivbord 56 x 76 x 126, karmstol 52 x 100 cm (sitthöjd 48).

Bruksslitage, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, mindre repor.

Antal besök: 443