SKÅP, Vedexs, Danmark, 1960 tal.

139512. SKÅP, Vedexs, Danmark, 1960 tal.

inred med hyllor.
Höjd 113 cm längd 100 cm bredd 45 cm.

Bruksslitage/smärre repor och slagmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

inred med hyllor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 975