VÄGGSKÅP, jugend, 1900 talets första hälft.

139486. VÄGGSKÅP, jugend, 1900 talets första hälft.

Fanerad i olika träslag, beslag i koppar.
inred med hylla.
Höjd ca 63 cm.

Bruksslitage, smärre repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

inred med hylla.
Höjd ca 63 cm.

Antal besök: 619