SPEGEL, med KONSOLBORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

13948. SPEGEL, med KONSOLBORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

Spegelns mått 154 x 53 cm. Bordets mått längd 59, bredd 29, höjd 69 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 717