MATBORD, elipseformat, modern tillverkning.

1394591. MATBORD, elipseformat, modern tillverkning.

110x180 cm. Höjd 73 cm. Medföljer 1 iläggsskiva på 50 cm. Proveniens Fröllinge Slott.

Ytrepor och slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 473