SYBORD, Karl-Johan, 1800 talets mitt.

139452. SYBORD, Karl-Johan, 1800 talets mitt.

På lyrfot, låda i sarg, samt klaffar.
Längd 72 cm.

Fanerskador/bubblig faner på skivans yta.
repor slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 72 cm.

repor slagmärken.

Antal besök: 808