ARDY STRÜWER. Emaljerad plåt.

ARDY STRÜWER. Emaljerad plåt.
1394452. ARDY STRÜWER. Emaljerad plåt.

"Flower a painter III", Signerad samt a tergo signerad och daterad 1982, 39x30,5 cm.

Mindre ytslitage.

Ardy Strüwer (1939–2023)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Ardy Strüwer (1939–2023)

Antal besök: 963