BORDSUR, 4 st, Junghans, 1800/1900-tal.

139414. BORDSUR, 4 st, Junghans, 1800/1900-tal.

Märkta:
Junghans B12, 176.
Junghans Wurttemberg W203 2810.
Junghans W278 357.
Junghans I A19.
Längd ca 19 - 46 cm.
Höjd ca 21 - 25 cm.

Slitage, skador, lagning. Delar saknas, däribland nycklar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkta:
Junghans B12, 176.
Junghans W278 357.
Junghans I A19.
Längd ca 19 - 46 cm.
Höjd ca 21 - 25 cm.

Antal besök: 4 081