Kalmar Auktionsverk
Konst
Övrigt
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell litografi, signerad, 129/270.
1394134. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell litografi, signerad, 129/270.
54 x 68 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
54 x 68 cm.
Kalmar Auktionsverk
216