SKRIVBORD, Nyrenässans, 1800 tal.

139381. SKRIVBORD, Nyrenässans, 1800 tal.

Svarvade ben med fottrissor, 5 lådor i front, skiva klädd i skinn, mässingsbeslag.
Längd 134 cm, bredd 75 cm, höjd 77 cm.

Bruksslitage/repor/slagmärken/smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 781