STAR WARS, "Luke Skywalker Force FX Lightsaber", Master Replicas, 2005.

1393614. STAR WARS, "Luke Skywalker Force FX Lightsaber", Master Replicas, 2005.

Längd 111 cm. I originalkartong, med stativ.

Slitage med märken och repor. Spricka. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 709