OKÄND KONSTNÄR. PÅMÅLAT TRYCK, 1800/1900-tal.

139359. OKÄND KONSTNÄR. PÅMÅLAT TRYCK, 1800/1900-tal.

29 x 19,5 cm

Otydlig signatur samt datering -46.

Slitage. Krackelerad, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 19,5 cm

Antal besök: 741