BYRÅ, Gustaviansk stil, 1900-tal.

139345. BYRÅ, Gustaviansk stil, 1900-tal.

Höjd 81 cm
Längd 96,5 cm
Bredd 48 cm.

Obetydligt slitage, smärre märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 81 cm
Längd 96,5 cm
Bredd 48 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 693