SERVERINGSVAGN, Funkis, 1940-tal.

139343. SERVERINGSVAGN, Funkis, 1940-tal.

Längd ca 73 cm, löstagbar bricka.

Slitage/fläckar/gummidäck något torkade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 862