STAR WARS, "Imperial Shuttle", Kenner, 1984.

1393425. STAR WARS, "Imperial Shuttle", Kenner, 1984.

Höjd ca 52 cm. I originalkartong med manual samt ej tillhörande broschyrer.

Slitage, ställvisa märken. Broschyrer med fläckar och skador. Ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 706