JAKTTROFÉER, 8 st, Dovhjort- samt rådjurshorn.

139338. JAKTTROFÉER, 8 st, Dovhjort- samt rådjurshorn.

Monterade på träplattor.
Dovhjortens bredd ca 52 cm.

Mindre slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monterade på träplattor.
Dovhjortens bredd ca 52 cm.

Mindre slitage och skador.

Antal besök: 1 011