SKÅP, 1900-talets senare del.

SKÅP, 1900-talets senare del.
139328. SKÅP, 1900-talets senare del.

Skåp med glashyllor, 1900-talets senare del
Bredd 93, djup 35, höjd 200 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 785