ÄNTERHUGGARE, 1800-tal.

ÄNTERHUGGARE, 1800-tal.
139311. ÄNTERHUGGARE, 1800-tal.

Mässingsfäste med greppring, kavleplattor av horn, total längd 62 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 174