FÅTÖLJ, blommig klädsel, sadelgjord.

1392901. FÅTÖLJ, blommig klädsel, sadelgjord.

Rygghöjd ca 76 cm.
Sitthöjd ca 41 cm.
Bredd ca 66 cm.

Proveniens: Lars Erik Fribergs dödsbo.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 76 cm.
Sitthöjd ca 41 cm.
Bredd ca 66 cm.

Slitage.

Antal besök: 649