CLAES FOLCKER. Stadsbild, Linköping. Färglitografi. Signerad och numrerad 122/85.

139281. CLAES FOLCKER. Stadsbild, Linköping. Färglitografi. Signerad och numrerad 122/85.

30 x 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 45 cm.

Antal besök: 1 303