IKON, Maria och barnet, trol Grekland. 1800/1900-tal.

139244. IKON, Maria och barnet, trol Grekland. 1800/1900-tal.

Målad på plåt med rundade hörn. Hål i hörnen för montering.
35,5 x 25 cm.

Slitage, färgbortfall. Bucklig plåt. Senare ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

35,5 x 25 cm.

Antal besök: 841