SKRIVBORD, NK, Nordiska Kompaniet, 1920-tal.

139225. SKRIVBORD, NK, Nordiska Kompaniet, 1920-tal.

Längd 98 , djup 49, höjd 80 cm.

Bruks, åldersslitage, stötmärke, fanersläpp.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 647