REINHOLD LJUNGGREN. 3 st, färglitografier, signerade, 2 st provtryck, en numrerad 301/310.
13922. REINHOLD LJUNGGREN. 3 st, färglitografier, signerade, 2 st provtryck, en numrerad 301/310.
"Gränd, Ibiza", provtryck. Bildstorlek 23 x 35 cm.
Pelargång med kvinna, provtryck. Bildstorlek 37 x 28 cm.
Hus med balkong, numrerad 301/310. Bildstorlek 26 x 35 cm.