REINHOLD LJUNGGREN. 3 st, färglitografier, signerade, 2 st provtryck, en numrerad 301/310.

13922. REINHOLD LJUNGGREN. 3 st, färglitografier, signerade, 2 st provtryck, en numrerad 301/310.

"Gränd, Ibiza", provtryck. Bildstorlek 23 x 35 cm.
Pelargång med kvinna, provtryck. Bildstorlek 37 x 28 cm.
Hus med balkong, numrerad 301/310. Bildstorlek 26 x 35 cm.

Ej examinerade ur ram.

Reinhold Ljunggren (1920–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 1 639