CARL MALMSTEN. 3 st stolar, "Lilla Åland", 1900-tal.

1392133. CARL MALMSTEN. 3 st stolar, "Lilla Åland", 1900-tal.

Vita.
Sitthöjd ca 45 cm.
Rygghöjd ca 89,5 cm.

Slitage, fläckar, färgbortfall, ställvis torrsprickor.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Vita.
Sitthöjd ca 45 cm.
Rygghöjd ca 89,5 cm.

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 820