SKÅP, 1900-talets första hälft.

139192. SKÅP, 1900-talets första hälft.

Med fasettslipade glas
Bredd 105, djup 52 , höjd 170 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med fasettslipade glas

Bruksslitage.

Antal besök: 596