INGRID NORMAN. Gouache.

1391893. INGRID NORMAN. Gouache.

Religiöst motiv, signerad samt daterad 1935, 36x111 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 225