BYRÅ, nyrenässans, sekelskiftet 1900.

139187. BYRÅ, nyrenässans, sekelskiftet 1900.

Fanerad i valnöt. Fyra lådor. Pilasterlås. Längd 106, bredd 56, höjd 88 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 599