STENKAKOR, ca 120 st.

STENKAKOR, ca 120 st.
1391713. STENKAKOR, ca 120 st.

AL Martino, Vivi Svendsen, Johnny Peddler, Vic Damone, Sven-Olf Sandberg, Harry James, Gy Holdorf mm.

Bruksslitage, repor förekommer, ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 045