SYBORD, BLOMBORD 2 st, teak, 1950/60-tal.

13917. SYBORD, BLOMBORD 2 st, teak, 1950/60-tal.

Sybordets mått; längd 63,5, bredd 48, höjd 67 cm.

Slitage, brännmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, brännmärken.

Antal besök: 1 678