MOPED, klass 2, Gilera Runner.

1391611. MOPED, klass 2, Gilera Runner.

Körkortsfri moped.

Säljes för dödsbo. Ej genomgången, ej funktionstestad, funktion garanteras ej. Slitage. Solblekt. Smärre skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Körkortsfri moped.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 10 931