LOCKSKÅL, PARVASER cloisonnearbeten samt SKULPTUR soapstone. 1900-tal.

13916. LOCKSKÅL, PARVASER cloisonnearbeten samt SKULPTUR soapstone. 1900-tal.

Högsta höjd 14,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 14,5 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 674