VÄSKA, Kelim, 1900-tal.

VÄSKA, Kelim, 1900-tal.
1391501. VÄSKA, Kelim, 1900-tal.

80x60 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

80x60 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 309