Halmstads Auktionskammare
Mattor & Textil
Mattor
KAMELTÄCKE MED SIDOFÖRVARING, Kelim, dubbelvävd, 1900-tal.
1391500. KAMELTÄCKE MED SIDOFÖRVARING, Kelim, dubbelvävd, 1900-tal.
125x45 cm.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
125x45 cm.
Brukslitage.
Halmstads Auktionskammare
420