SOFFBORD 2 st, metall och glas, 1900-talets andra hälft.

13915. SOFFBORD 2 st, metall och glas, 1900-talets andra hälft.

Längd 60, bredd 60, höjd 46 cm vardera.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 692