REKLAMSKYLTAR 2 st, järn, tidigt 1900-tal.

1391237. REKLAMSKYLTAR 2 st, järn, tidigt 1900-tal.

bredd 17,5 - 40 cm.

rost, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bredd 17,5 - 40 cm.

rost, bruksslitage.

Antal besök: 642