GUSTAV FOGELBERG. Stilleben med penslar, olja på pannå, signerad.

13911. GUSTAV FOGELBERG. Stilleben med penslar, olja på pannå, signerad.

35 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 50 cm.

Antal besök: 1 821