TABURETT, Karl Johan, 1800-tal.

139083. TABURETT, Karl Johan, 1800-tal.

Höjd 55 cm, bredd 54.5, djup 37 cm.
Klädd i tyg med dekor av blomster.

Renoverad och kompletterad. Något ostadig. Slitage/stötmärken. Kantband släppt/fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 612