BROR GÖRANSSON. Olja på duk.

BROR GÖRANSSON. Olja på duk.
1390547. BROR GÖRANSSON. Olja på duk.

Stilleben med blommor, signerad 66x45 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 390