JAKTTROFÉER, 10 st, Rådjurshorn.

139040. JAKTTROFÉER, 10 st, Rådjurshorn.

Monterade på träplattor.
Högsta totalhöjd inkl träplatta ca 39 cm.

Smärre slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monterade på träplattor.

Smärre slitage och skador.

Antal besök: 954