EPÅLETTER, ett par, m/1830, för kapten vid Generalstabskåren.

139020. EPÅLETTER, ett par, m/1830, för kapten vid Generalstabskåren.

Militärekiperingsaktiebolaget. Längd ca 17 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 305