BORDSPENDYL, metall och marmor, urverk märkt "S.H Paris", 1900-talets första hälft.

139011. BORDSPENDYL, metall och marmor, urverk märkt "S.H Paris", 1900-talets första hälft.

Krön med dekor av fåglar. Emaljerad urtavla med arabiska siffror, dekor av blommor.
Höjd ca 37 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 37 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 302