BOKHYLLA, teak, 1960/70-tal.

BOKHYLLA, teak, 1960/70-tal.
1389959. BOKHYLLA, teak, 1960/70-tal.

Bredd 120 cm, djup 40 cm, höjd 160 cm.

Slitage, ytrepor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ytrepor och märken.

Antal besök: 5 350