SKÅL, porslin, orientalisk, 1700/1800-tal.

13898. SKÅL, porslin, orientalisk, 1700/1800-tal.

Diameter 18, höjd ca 7 cm.

Glasyrnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 18, höjd ca 7 cm.

Glasyrnagg.

Antal besök: 784