GIORDANO LUCA. Hans art. Olja på duk. 16/1700-tal.

1389238. GIORDANO LUCA. Hans art. Olja på duk. 16/1700-tal.

Historisk scen. 59x72 cm. Rammått 80x93 cm.

Krackelyr, slitage samt mindre duklagning förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 255