ELDSTADSSET, 6 delar, metall, 1900-tal.

1389223. ELDSTADSSET, 6 delar, metall, 1900-tal.

höjd 75 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 75 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 863