BUDDHA, UGGLA samt BORDSLAMPA. 1900-tal.

13891. BUDDHA, UGGLA samt BORDSLAMPA. 1900-tal.

Buddha, metall, höjd ca 34 cm.
Uggla, alabaster, otydlig signatur, höjd ca 29 cm.
Bordslampa med fiskdekor, tot höjd inkl skärm ca 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 147