SVETS, Minarc 150, Kemppi.

SVETS, Minarc 150, Kemppi.
1388634. SVETS, Minarc 150, Kemppi.

Bärbara. 1-fas MMA maskin för svetsning. Passande TIG-brännare är TTM 15V. 1 fas. 0-200A. 16 amper.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 211