Kalmar Auktionsverk
Möbler
Soffor & Sittgrupper
SOFFA, nyrokoko, sent 1800-tal.
1388575. SOFFA, nyrokoko, sent 1800-tal.
längd 200 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
längd 200 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
342