BØRGE MOGENSEN. stolar, 4 st, bok, "J39", 1900-tal.

1388494. BØRGE MOGENSEN. stolar, 4 st, bok, "J39", 1900-tal.

Total höjd ca 75 cm
Sitthöjd ca 48 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 75 cm
Sitthöjd ca 48 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 2 790